Časté dotazy – kurzy pro veřejnost


Kde vás najdu?

Těšíme se na vás v Umu na adrese Národní 28, Praha 1.

Jak se mohu přihlásit na kurz?

Kurz si prosím kupte na darkovapoukazka.ambi.cz a my vám pak pošleme dárkovou poukázku, se kterou se na kurzu prokážete. Poukázky si můžete osobně vyzvednout také v klubu Ambiente. My vám pak s předstihem pošleme e-mail se všemi  potřebnými informacemi. 
 

Dostal/a jsem poukázku na libovolný kurz jako dárek, co teď?

Vyberte si na našich stránkách kurz, který je vám nejvíc po chuti, a pak si ho zarezervujte na www.umumum.cz/vyber-kurzu. Děkujeme!

Moje poukázka je na víc peněz, než stojí můj vybraný kurz. Co s tím?

Karta je nabitá na určitou částku, kterou nemusíte využít najednou – funguje totiž jako kreditka. Můžete ji tedy libovolně používat do doby, než z ní všechny peníze nevyčerpáte. Buď na další kurz nebo v kterékoli restauraci Ambiente.

Co je v ceně kurzu? 

V ceně je práce lektora/ky, všechny suroviny, zástěra a kuchařské náčiní k zapůjčení, občerstvení i obsáhlé materiály, které si s sebou odnesete domů. Jako dárek pro vás máme lněnou utěrku s vyšitým logem UM.

Mám si s sebou něco přinést?

Přineste si prosím dárkovou kartu, kterou jste dostali nebo si ji koupili. Všechno ostatní můžete nechat na nás.

Mám alergie nebo potravinová omezení. Můžete mi vyjít vstříc?

Když si u nás vybíráte kurz, vidíte i menu, které vás na kurzu čeká.  Pokud však máte jakékoli alergie nebo omezení, které by vás mohly na kurzu omezit, dejte nám o tom prosím vědět na um@ambi.cz, abychom se domluvili, co a jak. 

Nestíhám a přijdu pozdě. Co s tím?

O zpoždění nám prosím dejte co nejdřív vědět na +420221105221. Začátek kurzu můžeme odložit maximálně o 15 minut, abychom vše stihli. 

Co když nemůžu přijít?

Napište nám prosím na um@ambi.cz. Pokud se omluvíte alespoň týden předem, nabídneme vám jiný termín. Za změnu termínu si účtujeme administrativní poplatek 500 Kč. Pokud si jiný termín nevyberete, vrátíme vám částku za cenu kurzu po odečtení administrativního poplatku. Pokud svou účast zrušíte méně než 2 dny před kurzem, budeme si účtovat 1 000 Kč.

Co když se kurz nenaplní? 

Pak máme právo kurz přeložit na jiný termín. U kurzu vaření se musí sejít alespoň šest účastníků, u Školy čepování pět a u školy kávy alespoň dva. Také se může stát, že onemocní lektor/ka nebo nás v Umu zaskočí technická závada. V takovém případě vám okamžitě zavoláme a nabídneme náhradní termín.